Poznaj nasz świat!

Najlepsi profesjonaliści w branży! Przekonaj się, jak to jest, kiedy praca staje się pasją.

Grupa Tense zespół

Jesteśmy różni

dział IT

ITENSE

Pasjonujesz się światem IT? Jesteś grafikiem, project managerem, back-end lub front-end developerem? W tym dziale nie może Cię zabraknąć!

Poznaj dział
dział SEO

TENSEO

To tutaj wszystko się zaczęło. Specjaliści SEO tworzą najliczniejszy dział, przed którym Google nie ma żadnych tajemnic. Setki wypozycjonowanych stron oraz tysiące fraz w TOP5 to realny wpływ na rozwój biznesu naszych Klientów.

Poznaj dział
dział handlowy

TENSALES

Nasz zespół doradców biznesowych odpowiedzialny jest za pierwszy kontakt z Klientem. To autorzy ścieżek rozwoju wielu firm, a Klienci doceniają ich za szeroką wiedzę techniczną, doświadczenie oraz znajomość aktualnych trendów branżowych.

Poznaj dział
Dział marketingu

ADVERTENSE

Media społecznościowe to tylko jeden z obszarów działań, którym zajmują się nasi specjaliści ds. marketingu. Przygotowanie i realizacja kampanii dla wielu Klientów, a także praca nad ofertą i promocją Grupy TENSE to główne projekty naszych marketerów.

Poznaj dział

ale tworzymy spójną całość

chcesz być jej częścią?

Z kim się spotkasz?

Sprawdź

Proces rekrutacji

Dowiedz się

Wolsztyńska
Tutaj pracujemy

Działamy też w Bydgoszczy


a tu możesz nas spotkać

Wierzymy, że dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń to klucz do ciągłego rozwoju. W duchu tych przekonań organizujemy i jesteśmy obecni na wielu branżowych (ale nie tylko) eventach. To świetna okazja, by nas poznać!

Tu byliśmy

Jesteśmy zespołem nie tylko w pracy