pracownicy | Grupa TENSE - rekrutujemy!

historie pracowników

 

Wojciech Popiela

IT Manager

Swoją przygodę z IT zaczynałem jako front-end developer, by z czasem awansować na stanowisko project managera, zarządzającego projektami aplikacji internetowych, dofinansowanymi przez UE. Obecnie współpracuję z Grupą TENSE jako manager działu IT.

Czytaj więcej

 

Karolina Szewczuk

Office Manager

Do moich zadań należy czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura, w którym zaczynałam jako asystentka, a obecnie zajmuje się również kadrami i odpowiadam między innymi za przygotowywanie umów oraz wypłaty.

Czytaj więcej

 

Piotr Michalak

Lider Sekcji Szkoleń

Na co dzień pracuję w Grupie TENSE jako Specjalista ds. Projektów SEO. Zajmuję się optymalizacją serwisów i pozycjonowaniem – dłubię w kodzie serwisów i zajmuję się innymi działaniami off-page, które mają zapewnić jak najlepszą widoczność serwisu w sieci.

Czytaj więcej

 

Karolina Łukaszewska

Manager Pionu SEO

Po udziale w kilku innych procesach rekrutacyjnych wybrałam pracę właśnie w Grupie TENSE na stanowisku Koordynatora Projektów Internetowych. Po prawie 3 latach pracy zostałam koordynatorem nowo utworzonego pionu SEO. Dzięki ciężkiej pracy, stażom i rekrutacji, powstała grupa prawie 20 osób.

Czytaj więcej

 

Hugon Szulczewski

Lider Zespołu Doradców Klienta Biznesowego

Zajmuję się opieką nad klientami, dbam także o realizację celów sprzedażowych, bieżącą pomoc dla doradców z mniejszym stażem oraz wsparcie w doborze właściwej strategii dla klientów potencjalnych oraz obecnych. Staram się również angażować w kształtowanie oferty firmy.

Czytaj więcej

 

Adam Skrzypek

Ekspert ds. SEO

Na co dzień koordynuję projekty dotyczące link buildingu stron naszych klientów, analizuję je, wdrażam w życie i ostatecznie przekazuję do realizacji podległej mi grupie najlepszych w Polsce pracowników zdalnych.

Czytaj więcej