Poznaj opinie i historie rozwoju pracowników Grupy TENSE | Grupa TENSE - rekrutujemy!

opinie pracowników

Każdy pisze swoją historię zawodową. Nie inaczej jest z nami. Nasz tensowy team powiększa się z roku na rok. Zaczynaliśmy jako zespół kilkunastu osób, teraz jest już nas ponad setka. Agencja Grupa TENSE jest miejscem, gdzie można kreatywnie i z pasją rozwinąć zawodowe skrzydła na różnych frontach marketingu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co o możliwościach rozwoju sądzą pracownicy Grupy TENSE – przeczytaj ich historie zatrudnienia i opinie. Poznaj, jak wyglądały ich początki w firmie, jak szybko odnaleźli się w tym miejscu, czego się nauczyli, jak udaje im się godzić pracę ze swoimi pasjami i innymi obowiązkami oraz życiem prywatnym.

Każda historia jest inna, bo każdy z nas jest wyjątkowy i ma własne doświadczenia. Jednak wspólna praca, mniejsze i większe wyzwania, niejedna „burza mózgów” scalają oraz integrują.

Zapoznaj się z opiniami pracowników o Grupie TENSE i dołącz do naszego kreatywnego zespołu! Napisz z nami swoją historię sukcesu zawodowego!

 

Wojciech Popiela

IT Manager

Swoją przygodę z IT zaczynałem jako front-end developer, by z czasem awansować na stanowisko project managera, zarządzającego projektami aplikacji internetowych, dofinansowanymi przez UE. Obecnie współpracuję z Grupą TENSE jako manager działu IT.

Czytaj więcej

 

Karolina Szewczuk

Office Manager

Do moich zadań należy czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura, w którym zaczynałam jako asystentka, a obecnie zajmuje się również kadrami i odpowiadam między innymi za przygotowywanie umów oraz wypłaty.

Czytaj więcej

 

Piotr Michalak

Lider Sekcji Szkoleń

Na co dzień pracuję w Grupie TENSE jako Specjalista ds. Projektów SEO. Zajmuję się optymalizacją serwisów i pozycjonowaniem – dłubię w kodzie serwisów i zajmuję się innymi działaniami off-page, które mają zapewnić jak najlepszą widoczność serwisu w sieci.

Czytaj więcej

 

Karolina Łukaszewska

Manager Pionu SEO

Po udziale w kilku innych procesach rekrutacyjnych wybrałam pracę właśnie w Grupie TENSE na stanowisku Koordynatora Projektów Internetowych. Po prawie 3 latach pracy zostałam koordynatorem nowo utworzonego pionu SEO. Dzięki ciężkiej pracy, stażom i rekrutacji, powstała grupa prawie 20 osób.

Czytaj więcej

 

Hugon Szulczewski

Lider Zespołu Doradców Klienta Biznesowego

Zajmuję się opieką nad klientami, dbam także o realizację celów sprzedażowych, bieżącą pomoc dla doradców z mniejszym stażem oraz wsparcie w doborze właściwej strategii dla klientów potencjalnych oraz obecnych. Staram się również angażować w kształtowanie oferty firmy.

Czytaj więcej

 

Adam Skrzypek

Ekspert ds. SEO

Na co dzień koordynuję projekty dotyczące link buildingu stron naszych klientów, analizuję je, wdrażam w życie i ostatecznie przekazuję do realizacji podległej mi grupie najlepszych w Polsce pracowników zdalnych.

Czytaj więcej