Adam Skrzypek | Grupa TENSE - rekrutujemy!

 

Adam Skrzypek

Ekspert ds. SEO

Od Link Buildera przez Team Leadera po Eksperta – to właśnie moja historia w Grupie TENSE.

Cała przygoda zaczęła się pod koniec 2010 roku, kiedy trafiłem na ogłoszenie Grupy TENSE. To była moja pierwsza rekrutacja na stanowisko pracy zdalnej, przeprowadzona w dodatku z kilkoma osobami za pośrednictwem Gadu-Gadu. Kilka dni później odebrałem telefon z kadr i zaproponowano mi podjęcie współpracy.

Na samym początku w mojej gestii leżał ostatni etap realizacji strategii link buildingu stron klientów, czyli publikacja linków. Ponieważ jestem typem perfekcjonisty, od początku dałem się poznać jako osoba pracująca z dużą dbałością o detale, zgłaszająca wszystkie niuanse oraz pomysły na usprawnienia, co właściwie nie należało do moich standardowych obowiązków. Po roku zaproponowano mi, abym stworzył i zarządzał dodatkową gałęzią dotyczącą link buildingu.

Miałem zbudować coś zupełnie od zera, a do tego jeszcze wszystko dokładnie zaplanować, przypilnować i raportować. Powierzono mi pieczę nad większością projektów dotyczących link buildingu oraz zarządzaniem czasem i zadaniami 8 pracowników zdalnych. Swoją drogą, ta zdalna część załogi jest wyselekcjonowaną grupą najlepszych pracowników w Polsce, to profesjonaliści w swojej dziedzinie, a prywatnie naprawdę świetni ludzie.

Po czterech latach pracy przy realizacji projektów SEO kolejny już raz doceniono trud i zaangażowanie w wykonywaną przeze mnie pracę. Moi Przełożeni połączyli moje pozytywne cechy ze zdobytym doświadczeniem, w wyniku czego zaproponowali mi objęcie stanowiska Eksperta ds. Projektów SEO. Do moich nowych obowiązków należy teraz stała obserwacja branży, wyszukiwanie, testowanie i wdrażanie nowych metod działania dla całej firmy, aby zwiększyć skuteczność oferowanych przez nas usług. Nowe stanowisko wiąże się z dużą samodzielnością, ale też odpowiedzialnością. Pytanie, kto da radę lepiej niż ja? :)

Nie żałuję, że kilka lat temu się przebranżowiłem, bo dzięki pracy tutaj naprawdę mocno się rozwijam i wciąż pielęgnuję swoją motoryzacyjną pasję (zarządzam firmowymi autami :D). Jeśli też jesteś pasjonatem motoryzacji, wiedz, że w Grupie TENSE jest jeszcze co najmniej dwóch takich samych świrów. :)

Jeśli chcesz sprawdzić atmosferę panującą w biurze, dołącz do nas!