Hugon Szulczewski | Grupa TENSE - rekrutujemy!

Hugon Szulczewski

Lider Zespołu Doradców Klienta Biznesowego

Na imię mam Hugon i przygodę z Grupą TENSE (jeszcze wtedy z Tense.pl) rozpocząłem w 2012 roku.
Moim pierwszym stanowiskiem w trakcie stażu był Młodszy Koordynator Projektów Internetowych. Brzmi dumnie, prawda? :)

Mała wówczas, praktycznie rodzinna firma na moich oczach (i przy moim niewątpliwym wkładzie :)) rozrosła się do dzisiejszych, dużo większych rozmiarów.

Zmieniło się od tego czasu praktycznie wszystko. Można by wymieniać, jak to pomnożyła się ilość pracowników, polepszyły warunki pracy czy też rozszerzyły perspektywy. Dla mnie najważniejsze, że zostało jedno, czyli atmosfera w pracy.

Mimo już blisko 5-letniego stażu w firmie wciąż przychodzę do pracy z uśmiechem i zapałem, a niektóre osoby dołączyły do portfolio moich przyjaciół. :)

Ciągle się rozwijam, a swoją pracą dokładam małe cegiełki do rozwoju całej firmy. Cieszę się, gdy firma zdobywa wyróżnienie, gdy ktoś pisze o nas w gazecie.

Zmienił się też sam Hugon. Z 21-letniego studenta (z typowymi studenckimi nawykami ;)) dzięki dużej pomocy ze strony całej firmy stałem się odpowiedzialnym pracownikiem i, przechodząc po drodze przez stanowiska Doradcy Klienta, następnie Team Leadera, zostałem Kierownikiem Działu Doradców Klienta Biznesowego. Wciąż uczę się nowych obowiązków, ale widzę, że firma chce, abym się rozwijał, a ja chcę to robić właśnie dla tej firmy.

Co po pracy? Lubię sport (czynnie i przed tv) właściwie w każdej postaci, samochody (pozdrawiam miłośników Audi TT) oraz wyjścia ze znajomymi na piwo czy planszówki (co idealnie można połączyć ze wspomnianym wcześniej piwem :)).

Tyle o mnie i mojej przygodzie w Grupie TENSE. Jeżeli chcesz zbudować swoją historię, zapraszam na rekrutację. :)