Karolina Szewczuk | Grupa TENSE - rekrutujemy!

Karolina Szewczuk

Office Manager


Hej! ;) Mam na imię Karolina i w Grupie TENSE jestem od 2,5 roku.

Do moich zadań należy czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura, w którym zaczynałam jako asystentka, a obecnie zajmuję się również kadrami i odpowiadam między innymi za przygotowywanie umów oraz wypłaty.

Moje początki nie były łatwe. ;) Przypominając sobie siebie sprzed 2,5 roku, trudno mi uwierzyć, że osiągnęłam tak dużo w tak krótkim czasie. Było to możliwe tylko dzięki szansie na rozwój, jaką otrzymałam oraz mojej ciężkiej pracy w Grupie i dla Grupy. Codziennie staram się udowadniać, że nie popełnili błędu, inwestując w mój progres. Najmilszą częścią mojej pracy jest zdecydowanie organizowanie firmowych integracji. Przy takiej ilości osób jest to duże wyzwanie logistyczne, któremu towarzyszy trochę nerwów, ale koniec końców radość wszystkich uczestników jest bezcenna.

Po pracy pomaga mi się odstresować aktywny tryb życia. Nie ma nic lepszego niż spalanie kalorii na siłowni po całym dniu spędzonym w biurze. W słoneczne dni uwielbiam rolki oraz rower, który jest też moim środkiem transportu do pracy. Jest on o wiele szybszy niż komunikacja miejska, a samo śmiganie między zakorkowanymi ulicami sprawia mi dużo frajdy.

Kolejną rzeczą, która pozwala mi się oderwać od rzeczywistości, są książki. Oczywiście, jak większość kobiet, lubię romanse, ale przede wszystkim kryminały. Fascynuje mnie grobowa atmosfera panująca chociażby w twórczości Simona Becketta czy mroczna postać Lisbeth Salander z powieści Larssona. Mimo tego, że z całych sił próbuję rozwiązać zagadkę, zakończenia zawsze są zaskakujące.

Tyle o mnie ;)