Piotr Michalak | Grupa TENSE - rekrutujemy!

 

pm

Piotr Michalak

Lider Sekcji Szkoleń

Cześć wszystkim!

W Grupie TENSE pracuję od 3 lat. Zaczynałem jako Specjalista ds. projektów SEO, a kolejne awanse sprawiły, że obecnie jestem Liderem sekcji szkoleniowej. Poza tym, że nadal pracuję jako pozycjoner i zajmuję się obsługą serwisów naszych Klientów, przeprowadzam szkolenia, biorę udział w ich organizacji, a dodatkowo staram się udzielać jako prelegent na Targach e-Handlu oraz jako autor wpisów gościnnych w zewnętrznych portalach branżowych i na naszym firmowym blogu, dzieląc się przy tym swoją wiedzą.

Rekrutacja
Rozmowę kwalifikacyjną wspominam bardzo miło m.in. dlatego, że od drzwi zaproponowano mi ciasto – najsłodsza rekrutacja ever! :) Co prawda w trakcie samego testu zabrakło prądu (firma montująca system alarmowy nie popisała się), ale mimo to, udało mi się rozwiązać test techniczny i jeszcze tego samego dnia podpisałem umowę.

Aktualnie
Moje codzienne obowiązki dotyczą realizacji zadań związanych z pozycjonowaniem serwisów i rozwijania biznesów jednych z największych marek branży e-commerce w Polsce, a także szkoleń z pracownikami, rekrutacji i prowadzenia stażu dla nowych pracowników działu SEO.

Rozwój zawodowy
Wiedza, umiejętności i doświadczenie w branży e-marketingowej są bardzo ważne, dlatego cały czas się rozwijam w tym zakresie, a firma umożliwia mi to m.in. poprzez dofinansowanie studiów podyplomowych na kierunku zbieżnym z moją pracą zawodową czy szkoleniami zewnętrznymi i wewnętrznymi prowadzonymi przez innych specjalistów Grupy TENSE.

Zespół i atmosfera
Różnorodny, ambitny, który chętnie dzieli się wiedzą i ją pozyskuje, a przy tym dba o jak najlepszą obsługę naszych Klientów – to w skrócie nasz zespół. Poza pracą: otwarty i z poczuciem humoru, który udziela się podczas spotkań organizowanych przez firmę i przez nas samych. Miła atmosfera to zasługa pracy z najlepszymi ludźmi, których mogłem poznać i szeregu integracji, kiedy można porozmawiać, zmierzyć się w wirtualnym pojedynku gier czy zagrać na żetony w gry karciane.

Mix pozytywnie zakręconych ludzi, który w razie potrzeby poratują kilkoma liniami kodu, to dodatkowa zaleta pracy w firmie. :) Nie omieszkam dodać, że w firmie pracują ciastożercy. Tradycją stało się, że każda okazja do świętowania jest celebrowana kawałkiem ciasta, a w naszej firmie ich nie brakuje! Nowe osoby, awanse i rocznice pracy w firmie, urodziny – to tylko część okoliczności, dzięki którym prawie każdego tygodnia w kuchni można zobaczyć coś pysznego.

Prywatnie
Moim hobby są narty, dlatego zimą zawsze staram się wybrać w góry, aby pojeździć na dwóch deskach, a czasami efektownie się powywracać. :)
Ponadto interesuję się motoryzacją – od zgłębiania historii wybranych modeli, poprzez odkrywanie nowości kończąc na zaznajamianiu się z technologią. Staram się bywać co roku na targach Motor Show, gdzie z reguły oblegam stoisko Astron Martina. Moje zainteresowania podziela kolega z pracy Adam, z którym nie tylko mam przyjemność pracować, ale też zasiadać za kierownicą jego auta (skrzynia DSG z łopatkami do zmiany biegów i turbodoładowany silnik skradła mi serce).

Na koniec
Jeżeli ktoś z Was chciałby zobaczyć, jak się u nas pracuje – zachęcam! :) Daniel z HR prowadzi przyjazne rekrutacje (czasami ze mną), a ja chętnie pomogę na początku przygody z Grupą TENSE! :)