Adam Skrzypek

Adam Skrzypek

Specjalista ds. badań rynku i rozwoju firmy

Jazda bez trzymanki

SKRZYPEK STYLE – prosto z mostu, na pewniaka, bez wymówek. Charakterystyczne dla Specjalisty ds. Badań i Rozwoju w Grupie TENSE.

Adam pojawia się w Grupie TENSE na pierwszą rozmowę z Prezesem. Wspólnie ustalają zakres jego obowiązków. Jest rok 2012. Adam ma objąć stanowisko Specjalisty ds. Zarządzania Informacją i koordynować zespół 10 pracowników zdalnych. Pracy i zadań jest dużo, ale jak sam mówi, czuje się jak ryba w wodzie.

Mija rok. Google wprowadza aktualizację algorytmu. Przed Adamem nieprzespane noce i szukanie rozwiązania na optymalizację pracy dla klientów. Udaje się. Wypracowany przez niego wzorzec obowiązuje do dziś. Potrzebuje tylko skalowania, aby był wydajny przy ponad 1800 klientach Grupy TENSE.

Rok 2019. Adam jest Specjalistą ds. badań rynku i rozwoju firmy. Od ośmiu lat pracuje zdalnie, co nie przeszkadza mu w pełnym zaangażowaniu w życie firmy. Jego stanowisko to Specjalista ds. badań rynku i rozwoju firmy. Można powiedzieć, że pracuje dla wymarzonego klienta. Grupy TENSE.