Paweł Błaszyk

Paweł Błaszyk

Matrix, rewolucje i reaktywacja

Specjalista ds. finansowych i controllingu

Niedaleka przeszłość. Grupa TENSE zgłasza się do Neo Service, firmy Pawła, z prośbą o wdrożenie i skonfigurowanie systemu do fakturowania. Wkrótce przychodzą kolejne zadania. Pracy przybywa. Paweł przez cztery lata wykonuje zlecenia w obszarze informatycznym, a następnie zajmuje się księgowością Grupy, wciąż pracując poza strukturą organizacyjną firmy.

Rok 2017. Rewolucje. Paweł obejmuje stanowisko Specjalisty ds. finansowych i controllingu w Grupie TENSE. Jak sam mówi: „zajmuje się pieniędzmi”.

Rok 2019. Reaktywacja. Czas na wprowadzenie porządku w systemie finansowym. Dział finansowy co miesiąc wystawia ponad 1800 faktur dla klientów. Kilkaset tysięcy dokumentów rozproszonych jest w kilku systemach. Na Pawle i jego zespole ciąży duża presja. Podejmują się zadania wręcz niemożliwego – pełnej integracji systemu finansowego z systemem sprzedaży i połączenia kilkuset tysięcy dokumentów rozproszonych w różnych miejscach w jednej bazie.

Brzmi jak Matrix? Nie dla Pawła. Po tygodniach przygotowań projekt kończy się pełnym sukcesem i zostaje okrzykniętym jednym z najlepiej przeprowadzonych w historii Grupy TENSE.