Rekrutacja

Rekrutacja

Szukasz pierwszej pracy, a może chcesz zmienić posadę?

Rekruterzy Grupy TENSE czekają na Ciebie. Prowadzimy ciągły nabór do wszystkich działów – handlowego, back office, SEO i marketingu. Sprawdź, jak wygląda proces aplikacji w Grupie TENSE.

Przyjazna rekrutacja

Szukasz pierwszej pracy, a może chcesz zmienić posadę? Rekruterzy Grupy TENSE czekają na Ciebie. Prowadzimy ciągły nabór do wszystkich działów – handlowego, back office, SEO i marketingu. Szukamy m.in. doradców klienta, programistów, pracowników administracji czy specjalistów ds. Google Ads. Sprawdź, jak wygląda proces aplikacji w Grupie TENSE.

Etapy

Pierwszy to rozmowa z Klaudią lub Jarkiem z HR oraz Twoim przyszłym przełożonym. Zapytamy Cię o doświadczenie zawodowe, sukcesy i zainteresowania. W pierwszym etapie możemy także poprosić Cię o wypełnienie testu sprawdzającego Twoją wiedzę.

Rekrutacja na niektóre stanowiska wymaga dwóch spotkań, podczas których doprecyzujemy zadania, za które będziesz odpowiedzialny oraz określimy Twoją rolę w zespole.

People Development Manager, trzyma pieczę nad poprawnym funkcjonowaniem miękkiego obszaru HR. Zarządza zespołami rekrutacyjnymi, learning&development i obszarem employer branding.

Zawsze uśmiechnięta i tryskająca pozytywną energią. Klaudia to nasza główna rekruterka, z którą rozmowa kwalifikacyjna jest prawdziwą przyjemnością. Na luzie, bez spiny, tylko o konkretach.

Pomaga innym znaleźć wymarzoną pracę. Często dostrzega atuty kandydatów, nawet jeśli oni sami ich nie widzą. W rekrutacji stawia na relacje, ponieważ chce, aby kandydat dobrze wspominał spotkanie.

Jak napisać CV?

Curriculum Vitae to Twoja wizytówka. Warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie CV, po przeczytaniu którego, rekruter sięgnie po telefon i zaprosi Cię na rozmowę.

Zadanie do najłatwiejszych nie należy. Ale jeśli będziesz trzymać się kilku zasad – na pewno się uda. Przede wszystkim musisz znaleźć złoty środek między zaprezentowaniem WSZYSTKIEGO, co robiłeś w dotychczasowej pracy, a udzieleniem zbyt małej liczby informacji.
Zastanów się, jakich umiejętności i doświadczenia oczekuje od Ciebie rekruter. Skup się na najważniejszych punktach i pokrótce opisz zadania, jakie wykonywałeś.
Nie zapomnij także wspomnieć o swoim wykształceniu. Wystarczy jednak, jeśli wpiszesz do CV uczelnię, którą skończyłeś lub szkołę, do której aktualnie chodzisz. Naprawdę nie ma potrzeby wpisywania wszystkich etapów edukacji.
Na koniec opisz swoje zainteresowania. Ciekawe i oryginalne pasje przyciągną uwagę rekruterów.

O tym pamiętaj podczas pisania CV:

  • Adres mailowy założony na „poważnej” domenie, najlepiej składający się z imienia i nazwiska,
  • Pod danymi adresowymi umieść krótki opis swojego doświadczenia zawodowego, np. Młodszy Specjalista ds. SEO z doświadczeniem w pracy dla branży e-commerce,
  • Najświeższe informacje i doświadczenie zawodowe umieszczaj na górze CV,
  • Skup się na konkretach, w dobrym CV nie liczy się ilość, ale jakość informacji,
  • Dodaj informacje o kursach i szkoleniach, które odbyłeś,
  • Nie zapomnij wspomnieć o swoich pasjach.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w jednej z najlepszych agencji SEO w Polsce – zapraszamy. Rekrutacja trwa! Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie stanowiska, nic nie szkodzi. Zostaw nam swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie.