Rekrutacja

Rekrutacja

Szukasz pierwszej pracy? A może czujesz, że czas na zmianę i nowe wyzwania? Dołącz do jednej z największych agencji internetowych w Polsce! Rekruterzy Grupy TENSE czekają na Ciebie.

Prowadzimy ciągły nabór do wszystkich działów – handlowego, back office, SEO i marketingu. Sprawdź, jak wygląda proces aplikacji w Grupie TENSE.

Przyjazna rekrutacja

Bardzo chętnie się z Tobą spotkamy, porozmawiamy o oczekiwaniach wobec stanowiska i odpowiemy na pytania. Ale pierwszy krok należy do Ciebie. Sprawdź nasze oferty pracy, a następnie wyślij swoje CV. Poniżej podpowiadamy, jak je przygotować.

Etapy

Pierwszy etap to rozmowa z Klaudią lub Jarkiem z dzialu HR oraz Twoim przyszłym przełożonym. Zapytamy Cię o doświadczenie zawodowe, sukcesy i zainteresowania. Możemy także poprosić Cię o wypełnienie testu sprawdzającego Twoją wiedzę.

Rekrutacja na niektóre stanowiska wymaga drugiego spotkania, podczas którego doprecyzujemy zadania, za które będziesz odpowiedzialny, oraz określimy Twoją rolę w zespole. Po ustaleniu szczegółów naszej współpracy podpisujemy umowę i czekamy na Twój pierwszy dzień w pracy.

People Development Manager, trzyma pieczę nad poprawnym funkcjonowaniem miękkiego obszaru HR. Zarządza zespołami rekrutacyjnymi, learning&development i obszarem employer branding.

Zawsze uśmiechnięta i tryskająca pozytywną energią. Klaudia to nasza główna rekruterka, z którą rozmowa kwalifikacyjna jest prawdziwą przyjemnością. Na luzie, bez spiny, tylko o konkretach.

Pomaga innym znaleźć wymarzoną pracę. Często dostrzega atuty kandydatów, nawet jeśli oni sami ich nie widzą. W rekrutacji stawia na relacje, ponieważ chce, aby kandydat dobrze wspominał spotkanie.

Jak napisać CV?

Curriculum vitae to Twoja wizytówka. Warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie CV, po którego przeczytaniu rekruter sięgnie po telefon i zaprosi Cię na rozmowę.

Jak stworzyć CV, które wygrywa? Zadanie do najłatwiejszych nie należy. Ale jeśli będziesz trzymać się kilku zasad, na pewno się uda. Przede wszystkim musisz znaleźć złoty środek między zaprezentowaniem WSZYSTKIEGO, co robiłeś w dotychczasowej pracy, a udzieleniem zbyt małej liczby informacji.

Zastanów się, jakich umiejętności i doświadczenia oczekuje od Ciebie rekruter. Informacje na ten temat znajdziesz w ogłoszeniu o pracę. Skup się na najważniejszych punktach i pokrótce opisz zadania, jakie dotąd wykonywałeś.

Nie zapomnij wspomnieć o swoim wykształceniu. Wystarczy jednak, jeśli wpiszesz do CV uczelnię, którą skończyłeś lub szkołę, do której aktualnie chodzisz. Nie ma potrzeby opisywania wszystkich etapów edukacji.

Na koniec opisz swoje zainteresowania. Ciekawe i oryginalne pasje przyciągną uwagę rekruterów.

O tym pamiętaj podczas pisania CV:

  • adres mailowy założony na „poważnej” domenie, najlepiej składający się z imienia i nazwiska,
  • pod danymi adresowymi umieść krótki opis swojego doświadczenia zawodowego, np. Młodszy Specjalista ds. SEO z doświadczeniem w pracy dla branży e-commerce,
  • najświeższe informacje i doświadczenie zawodowe umieszczaj na górze CV,
  • skup się na konkretach – w dobrym CV nie liczy się ilość, ale jakość informacji,
  • dodaj informacje o kursach i szkoleniach, w których uczestniczyłeś,
  • nie zapomnij wspomnieć o swoich pasjach.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w jednej z najlepszych agencji SEO w Polsce – zapraszamy. Rekrutacja trwa! Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie stanowiska, nic nie szkodzi. Zostaw nam swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie.