Karolina Łukaszewska | Grupa TENSE - rekrutujemy!

 

Karolina Łukaszewska

Manager Pionu SEO

Moja przygoda z Grupą TENSE rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy po ukończeniu studiów i zdobyciu doświadczenia w różnych firmach oraz branżach postanowiłam poszukać pracy zgodnej z moim wykształceniem i zainteresowaniami. Po udziale w kilku procesach rekrutacyjnych wybrałam pracę właśnie w Grupie TENSE na stanowisku Koordynatora Projektów Internetowych.

Początki wspominam jako bardzo ciekawy, ale i trudny okres. Musiałam poznać branżę praktycznie od podszewki, a na moich barkach spoczęła odpowiedzialność za realizację projektów stron internetowych i optymalizacji. Jednak wspaniały zespół, wspierający przełożony i Klienci z wielu obszarów biznesu sprawili, że wkręciłam się na dobre – i tak minęły 2 lata! W tym czasie firma rosła, zyskiwała prestiż, uznanie i oczywiście kolejnych pracowników. Współpracowałam z różnymi Klientami – od małych, lokalnych przedsiębiorców do międzynarodowych korporacji – większość z nich jest z nami do dziś, co jest dla mnie dowodem na to, że odpowiednio dopasowana usługa i dobra relacja skutkują owocną i wieloletnią współpracą.

Z czasem zmieniła się wizja i strategia firmy, powstała nowa struktura organizacyjna i tak po prawie 3 latach pracy zostałam koordynatorem nowo utworzonego pionu SEO. Z trzyosobowej drużyny, dzięki ciężkiej pracy, stażom i rekrutacji, powstała grupa prawie 20 osób. Od tamtej pory codziennie staram się dbać nie tylko o swój zespół, jakość usług i efektywność pracy, ale przede wszystkim o zadowolenie naszych Klientów. Z pewnością dużo pracy jeszcze przede mną, ale wspaniali ludzie, dynamiczna branża i wymagający Klienci dają pewność, że kolejne lata będą równie fascynujące i owocne.