Eliza Wandtke

Eliza Wandtke

Brand Marketing Team Leader

Przede wszystkim dobra komunikacja

Czy Grupa TENSE to dobre miejsce dla osób doświadczonych w innych firmach? Jak najbardziej! Eliza trafia do TENSE po wielu latach kariery w marketingu w mediach i wydawnictwie. Wrodzona energia oraz doświadczenie w branży sprawiają, że na swoim stanowisku łączy twórczą pasję z umiejętnością zarządzania i strategicznego planowania.

Do jej obowiązków należy dbanie o dobry wizerunek i marketing własny Grupy TENSE. Oznacza to nie tylko kreację reklam, postów w mediach społecznościowych czy branżowe eventy, ale też dziesiątki projektów międzydziałowych, szukanie nowych rozwiązań, angażowanie innych pracowników – bo przecież marketingiem marki może być niemal wszystko!

Po półtora roku pracy najbardziej dumna jest z rozwoju kompetencji i samodzielności swojego zespołu. Dzięki wysiłkom całego Brand Marketingu firma zdobywa międzynarodowe nagrody, jest cytowana i zapraszana do mediów.

Marketing dla Elizy to przede wszystkim nastawienie na cel oraz komunikacja. Dobra komunikacja z innymi jest jej najważniejszym credo w pracy.