Karolina Łukaszewska

Karolina Łukaszewska

Manager Pionu SEO oraz Członek Zarządu
Sezony sukcesu

Kończąc studia, Karolina szuka pracy, która przyniesie jej nie tylko satysfakcję, ale dostarczy również ambitnych wyzwań. Jej wybór pada na niewielką firmę tense.pl. Karolina obejmuje w niej stanowisko Koordynatora Projektów Internetowych.

Do jej obowiązków należy także wsparcie pozostałych zespołów. Po pewnym czasie Karolina przejmuje projekty optymalizacji pod kątem pozycjonowania. To początek jej przygody z SEO, wielu rzeczy musi nauczyć się sama, o wskazówki prosi też często prezesa firmy. Zauważa jednak potencjał branży i dostrzega, jak wiele można jeszcze zdziałać na polu optymalizacji stron pod SEO.

Po pewnym czasie sytuacja w firmie się zmienia. Dochodzi do reorganizacji, a Karolina przejmuje funkcję Koordynatora Działu SEO. I tak z roku na rok, zespół specjalistów rośnie w siłę, aby stać się jednym z najlepszych w Polsce.

W pozycjonowaniu jedyną stałą jest zmiana. Życie pisze zaskakujące scenariusze, nie każdy dzień kończy się happy endem, ale Karolina nie zmienia programu. Od 2021 roku zajmuje stanowisko Head of SEO.