Wojciech Popiela | Grupa TENSE - rekrutujemy!

Wojciech Popiela

IT Manager

Cześć! Nazywam się Wojciech Popiela i jestem managerem IT.

Swoją przygodę z IT zaczynałem jako front-end developer, by z czasem skierować się w stronę stanowiska project managera, zarządzającego m.in. dużymi projektami aplikacji internetowych, dofinansowanymi przez Unię Europejską w ramach programu 8.1 Innowacyjna Gospodarka (na wszystkich etapach – wytwarzania, promowania i dokumentowania projektu), o wartości przekraczającej 450 tys. zł każdy. Było to dla mnie szczególnie ważne doświadczenie, ponieważ pozwoliło mi pozyskać wiedzę z wielu dziedzin – nie tylko IT, ale także marketingu internetowego i zarządzania zespołem.

W pracy kieruję się zasadą primus inter pares (pierwszy wśród równych), stawiając osiągane wyniki na równi z atmosferą pracy i wzajemnym wsparciem, wymianą informacji oraz pomysłów.

Do Grupy TENSE trafiłem dość nietypową drogą – wszystko zaczęło się od przypadkowej rozmowy z rekruterem firmy na Facebooku. Już po kilku dniach zasiliłem szeregi działu IT. Szybko przywykłem do specyficznego klimatu, a po pewnym czasie dostałem propozycję nie do odrzucenia – zaproponowano mi stanowisko drugiego managera pionu IT, który w tym roku przeobrażony został w osobną spółkę pod nazwą TenseApp! Jako nowa marka realizujemy innowacyjną strategię rozwoju i ekspansji na rynku polskim i zagranicznym.

Hobbystycznie kolekcjonuję gadżety z gier i filmów. Swego czasu realizowałem się za sprawą mojego zamiłowania do gier komputerowych (głównie klasycznych przygodówek i RPG-ów), tworząc ich fanowskie, nieoficjalne tłumaczenia na język polski.

Tyle o mnie. Zapraszam na rekrutację do TenseApp!